Úspěchy naší ZUŠ

Mgr. Petr Kozlovský, 18. 4. 2019

Frýdlantská „Zuška“ zažila úspěšný konec března a začátek dubna.


(Celý článek)

Žáci z naší ZUŠ na pěvecké soutěži Lípa Cantantes

Mgr. Petr Kozlovský, 18. 4. 2019

Dne 5. dubna se 4 žákyně naší ZUŠ (Klárka Formánková, Kája Semerádtová, Viktorka a Josefána Svěrčinovy) zúčastnily pěvecké soutěže Lípa Cantantes, jejíž 6. ročník proběhl i letos v České Lípě.


(Celý článek)

Návštěva našich žáků v Senátu Parlamentu ČR

Mgr. Petr Kozlovský, 18. 4. 2019

V pátek 12. dubna jsme spolu s výběrem žáků ze všech tříd osmého ročníku navštívili na pozvání pana senátora Michaela Canova Senát Parlamentu ČR.


(Celý článek)

Velikonoční dílny v DDM

Mgr. Petr Kozlovský, 15. 4. 2019

Ve čtvrtek 11. dubna jsme se sešli s rodiči a dětmi na Velikonoční dílničce v kuchyňce v DDM a s paní Radkou Leitnerovou z Kytkárny. Děti i rodiče si pochutnali na domácím beránkovi a společně si vyrobili krásné jarní dekorace. Těšíme se na příští rok.

Krásné Velikonoce přejí vychovatelky ze ŠD DDM

 

Vystoupení dětí a žáků na Velikonočním jarmarku

Mgr. Petr Kozlovský, 15. 4. 2019

V sobotu 13. dubna žáci naší školy vystoupili s krátkým programem na frýdlantském náměstí u příležitosti velikonočního jarmarku.


(Celý článek)

Krátké ohlédnutí za zápisem do 1. ročníku ZŠ

Mgr. Petr Kozlovský, 12. 4. 2019

Ve čtvrtek 11. 4. 2019 se v budově pracoviště základní školy v Husově ulici konal zápis k k povinné školní docházce pro školní rok 2019/2020. K zápisu přišlo se svými rodiči a rodinami celkem 89 dětí, několik rodičů požádalo pro své dítě o odklad povinné školní docházky.  Pro budoucí školáky bylo připraveno celkem devět stanovišť, na kterých měly paní učitelky připravené nejrůznější aktivity a úkoly.

Seznam dětí přijatých pro školní rok 2019/2020 k základnímu vzdělávání bude zveřejněn nejpozději 10. 5. 2019 na webových stránkách školy, na vstupních dveřích jednotlivých pracovišť ZŠ, na nástěnkách jednotlivých pracovišť mateřské školy a na vývěsce školy u pošty.V seznamu nebudou uvedena jména, děti zde budou uvedeny pod přidělenými registračními čísly. Seznam bude vyvěšený po dobu 15 dní.

V případě jakýchkoliv dotazů k zápisu k povinné školní docházce kontaktujte ředitele školy.

Přeji Vám hezké jarní dny!

 

Mgr. Bc. Petr Kozlovský

ředitel školy

Velikonoční odpoledne ve školní družině

Mgr. Petr Kozlovský, 12. 4. 2019

 V úterý 9. dubna se konalo ve školní družině „Velikonoční tvoření“ pro rodiče s dětmi.


(Celý článek)

Vernisáž výstavy „Rodino vyprávěj“

Mgr. Petr Kozlovský, 12. 4. 2019

V úterý 2. 4. 2019 v 15 hodin odstartovala svou vernisáží výstava „Rodino, vyprávěj!“ aneb 100 let Československa v naší škole – výstava, která by nevznikla bez obrovské součinnosti a ochoty žáků naší školy a jejich rodičů.


(Celý článek)

Přátelské setkání s bývalými zaměstnanci naší školy

Mgr. Petr Kozlovský, 12. 4. 2019

V úterý 9. 4. 2019 se ve frýdlantské Besedě sešlo více jak šedesát bývalých zaměstnanců naší školy, ať už učitelů základních škol, mateřských školek a umělecké školy, tak i provozních zaměstnanců všech budov.


(Celý článek)

Česko-německé setkání ve Frýdlantu

Mgr. Petr Kozlovský, 12. 4. 2019

Ve středu 10. 4. se němčináři naší 7.E setkali se svými vrstevníky z partnerské žitavské školy An der Weinau při společném česko – německém projektovém vyučování. Skvělé zázemí nám opět poskytl DDM a k němčině s češtinou jsme po loňské výborné zkušenosti přibrali i angličtinu.


(Celý článek)

Vyrobeno Pinn computers s.r.o.