Ohlédnutí za Memoriálem Jaromíra Mráze 2021

Mgr. Petr Kozlovský, 15. 11. 2021

V pátek 5. listopadu 2021 přesně v půl deváté byl slavnostním přestřižením startovní pásky odstartován 2. ročník Memoriálu Jaromíra Mráze.

Za 24 hodin nepřetržitého běhu či chůze kolem fotbalového hřiště se na dráze vystřídalo 562 dětí naší školy a 203 dalších běžců z řad rodičů, bývalých žáků a známých nejen z Frýdlantu, ale i z okolních obcí a dokonce i z Liberce.

Celkem jsme společně hřiště oběhli nebo obešli 11 484 krát, a to je 3 674 km a 880 m. Nejvytrvalejším běžcem byl pan Marek Plášil, který sám uběhl neuvěřitelných 153 km. Z dětí podaly nejúžasnější výkon sestry Pavla a Páťa Pošmourné, které zvládly uběhnout 47 km.

A jak jste si vedli vy? Zde si můžete prohlédnout výsledkovou listinu. Fotogalerii z akce najdete na Facebookovém profilu školy https://www.facebook.com/zsfrydlant/posts/413778033783733 

Všichni účastníci, kteří neváhali přijít a našlapat pár kol, i když deštivé a chladné počasí k venkovnímu sportování zrovna nevybízelo, si zaslouží náš velký obdiv a poděkování.

Za pořadatelský tým pedagogů ze ZŠ Bělíkova Anna Chvojková

Vyrobeno Pinn computers s.r.o.