Podzimní prázdniny s družinou

admin, 31. 10. 2012

Konečně se přiblížily  prázdniny a my hned první den vyrazili vlakem do  Liberce do Lunaparku. Děti si užívaly na autodromu, houpačkách, horolezecké stěně, kolotočích, prolézačkách, zaskákaly si na trampolíně, zajezdily si rodeo na divokém býku a zahrály si na 18ti jamkovém hřišti v tajuplném prostředí Adventure golfu. Děti nevynechaly ani videohry a simulátory.
Všechny atrakce byly v ceně vstupného a bez časového omezení. Občerstvení přímo v areálu dětem splnilo jejich přání. Od hranolek, zmrzliny, ledové tříště a cukrové vaty jim bylo nabídnuto mnoho dalších laskomin, které pohladily jejich chuťové pohárky. Při zpáteční cestě domů jsme zhodnotily akci a zjistili jsme, že se mužeme těšit na příští rok. Dětem se v Lunaparku  moc líbilo. Tak zase za rok – vych.H.Lusková,M.Hrdličková a M.Fiedlerová

Druhý den byly děti ve společném oddělení ŠD v DDM, kde s p.vychovatelkou Beranovou a Donátovou vyráběly papírovou dekoraci na Halloween a hrály zábavné hry v tělocvičně a na zahradě.