INFORMACE K PŘESTUPU ŽÁKŮ Z JINÉ ZÁKLADNÍ ŠKOLY DO 6. ROČNÍKU ZŠ FRÝDLANT

Mgr. Petr Kozlovský, 6. 5. 2021

Vážení rodiče,

od pondělí 10. května 2021 je možné zasílat žádosti o povolení přestupu žáka z jiné základní školy do 6. ročníku naší ZŠ.

Žádost si můžete stáhnout zde, případně na webových stránkách školy v sekci TISKOPISY KE STAŽENÍ. Pořadí přijatých žádostí nemá vliv na rozhodnutí ředitele školy o povolení přestupu.

Vyplněnou žádost, prosím, vlastnoručně podepište a společně s prostou kopií rodného listu dítěte zašlete na adresu školy:

Základní škola, Základní umělecká škola a Mateřská škola, Frýdlant, okres Liberec – p. o.

Purkyňova 510

464 01  Frýdlant

Žádost můžete po předchozí telefonické dohodě na telefonu 482 312 197  podat také osobně na sekretariátu ředitelství školy, Purkyňova 510, Frýdlant. V případě jakýchkoliv dotazů k přestupu žáků kontaktujte prosím sekretariát školy na uvedeném telefonním čísle.

Mgr. Bc. Petr Kozlovský