DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ PRO RODIČE DĚTÍ Z MŠ NA MOŽNÉ BEZPEČNOSTNÍ RIZIKO

Mgr. Petr Kozlovský, 6. 5. 2021

Vážení rodiče,

dnes odpoledne, ve čtvrtek 6. 5. 2021, jsme obdrželi oficiální informaci o tom, že se Policie ČR v celostátním rozsahu intenzivně zabývá anonymní výhružkou o připravovaném útoku na mateřskou školu, která nebyla nijak specifikována. Policie provádí úkony směřující k vypátrání autora výhružky.

Podle pokynů Policie ČR jsme na všech pracovištích MŠ Frýdlant přijali pro zítřejší den mimořádná bezpečnostní opatření. Provozní doba jednotlivých pracovišť MŠ Frýdlant zůstane zítra beze změn.

V případě jakýchkoliv dotazů se obracejte na ředitele školy Mgr. Bc. Petra Kozlovského na telefonu 602 443 206 nebo na vedoucí učitelku MŠ Bělíkova a Sídlištní paní Mirku Balášovou a vedoucí učitelku MŠ Jiráskova paní Michaelu Fiedlerovou.

Jakmile obdržíme od Policie ČR nějaké aktuální informace, budeme Vás obratem informovat.

 

Mgr. Bc. Petr Kozlovský

ředitel školy

Vyrobeno Pinn computers s.r.o.