Pyžamový den v MŠ Jiráskova

Mgr. Petr Kozlovský, 13. 11. 2019

Přišel podzim se svým sychravým počasím. Venku prší, je šero, doma teplo a útulno, člověku se ani nechce ráno vylézat z postele a z pyžama. Takovému dni se říká ,,Pyžamový“. V naší školce jsme v úterý 12. listopadu měli také Pyžamový den, ale ten vypadal úplně jinak. Všichni, kdo přišli ten den do školky, měli na sobě pyžamo: děti, paní učitelky i paní uklízečky, ale nikdo nelenošil, právě naopak. Od rána jsme hráli různé soutěže, hry, tancovali a skvěle se všichni bavili.

 Dokonce se na nás přijel podívat i pan ředitel Kozlovský s paní sekretářkou Šustrovou! Požádali jsme je předem – potřebovali jsme totiž odbornou nezávislou komisi, která vyhlásí vítěze naší soutěže ,,O nejoriginálnější pyžamo.“ Soutěžili děti z malé, velké třídy i dospělí. Odměnou nám byly dvě krásné pohádkové knihy, ze kterých jsme si hned odpoledne začali před odpoledním odpočinkem číst pohádky. Pak ještě pár společných fotografií, myslím, že i na nich je vidět, jak jsme si Pyžamový den užili.

 Musím rovněž poděkovat obětavým a ochotným maminkám, které dětem připravily nádherná pyžamka, některé modely byly vskutku originální. Pyžamový den si zas někdy určitě zopakujeme.

 Za MŠ Jiráskova napsala M. Fiedlerová, DiS.

Vyrobeno Pinn computers s.r.o.