V září začínáme! Dětská skupina KOŤATA!

admin, 11. 3. 2016

Od 1.září bude v provozu dětská skupina Koťata pro děti od 1 roku do 5 let. V příloze  nebo v rubrice „Tiskopisy ke stažení“ jsme pro vás připravili přihlášku, kterou vyplněnou zašlete nebo osobně doneste na ředitelství školy v ulici Purkyňova. Děkujeme.

Koťata plakátek

Přihláška KOŤATA

Evidenční list KOŤATA

Vybavení potřebné pro nástup dítěte • domácí obuv (bačkůrky s pevnou patou) • pohodlné domácí oblečení (tepláčky, tričko, mikina) + 1 náhradní oblečení (tepláčky, tričko, ponožky, spodní prádlo) • pohodlné oblečení pro pobyt venku (dle počasí a ročního období) • pláštěnka, holínky • pyžamo v případě celodenního pobytu • plenky, vlhčené ubrousky (pokud dítě potřebuje) kapesníčky papírové, bryndák, ručník, podepsaný hrnek na pitný režim*prosíme o označení věcí vašich ratolestí!

Vybavení k dispozici všem dětem (nemusíte pořizovat) • každé dítě si vybere obrázek, kterým potom bude mít označené místo v šatně, svou židličku, háček s ručníkem v koupelně a svoji postýlku • bezpečnostní reflexní vestička na procházky  • zástěra s dlouhými rukávy pro kreativní činnosti (aby si děti nezašpinily oblečení) • tekuté mýdlo v koupelně, toaletní papír •  ložní prádlo • pastelky, tužky, fixy, papíry a další potřeby pro kreativní činnost

Personální obsazení:

Jaroslava Pauchová – asistentka pečovatelka