Sálová kopaná “ O pohár ředitelky školy“

admin, 10. 3. 2016

Tradiční turnaj v sálové kopané připadl na 8.březen 2016. V letošním roce startovalo 8 družstev rozdělených do 2 skupin „A“ a „B“, kde se utkal každý s každým. První dva vítězové ze skupin potom sehráli semifinálová utkání o konečné umístění.
Semifinálová utkání. Gymnázium Frýdlant proti Purkyňova mix s výsledkem 1:0 a druhé utkání Husova A proti Purkyňova 3 také s výsledkem 1:0.
Konečné pořadí o 3 místo PU mix proti PU 3 s výsledkem 0:3 a o první místo Gymnázium proti Husova A s výsledkem 3:1.
Vítězem letošního ročníku a majitelem poháru se stalo družstvo Gymnázium Frýdlant, 2.místo Husova A a třetí Purkyňova mix.4 místo Purkyňova 3 a na 5 místě ZŠ a MŠ Hejnice.
Na turnaji startovalo celkem 80 hráčů a měl hladký průběh. Na příštím ročníku snad uvítáme i ostatní školy z našeho regionu a žáci si mohou porovnat své síly na sportovním poli.

Mgr. Jiří Vávra