Finanční gramotnost pro veřejnost – Hospodaření domácnosti

admin, 14. 2. 2013

V pondělí 11. února 2013 proběhl na základní škole v ulici Husova první ze série seminářů týkajících se finanční gramotnosti na téma Hospodaření domácností. Dvanáct účastnic se seznámilo s tvorbou rozpočtu domácnosti, ale i nutností odkládat část příjmů pro případ, že se nečekaně zvýší výdaje, nebo sníží příjmy. Díky spolufinancování projektu Evropskou unií a státním rozpočtem ČR byl seminář zcela zdarma a v přátelské atmosféře, u koláčku a kávy, následovala po semináři i krátká diskuze. Všem účastnicím velice děkujeme za jejich zájem o finanční gramotnost.

Další seminář na téma Spoření a investování je naplánován na pondělí 11. března 2013. Zájemci se mohou přihlašovat na www.gramotnost.cz. Těšíme se na Vaši účast.

[nggallery id=7]

Vyrobeno Pinn computers s.r.o.