Proběhly dny otevřených dveří na ZŠ

Mgr. Petr Kozlovský, 26. 3. 2019

Ve dnech 19. – 21. března 2019 proběhly na jednotlivých pracovištích frýdlantské základní školy dny otevřených dveří.

Budoucí prvňáčci a jejich rodiče si mohli prohlédnout budovy a vybavení pracovišť ZŠ Husova, ZŠ Bělíkova a ZŠ Purkyňova. Paní učitelky měly pro návštěvníky připravené prohlídkové okruhy, v rámci kterých představily používané učebnice a učební pomůcky, děti si mohly zapojit do zábavných pohybových her v tělocvičnách, nebo si vyzkoušet jednoduché aktivity na interaktivních tabulích. Dnů otevřených dveří se zúčastnilo celkem 68 dětí, rodičů a rodinných příslušníků.

Těšíme se na viděnou u zápisu do 1. ročníku základní školy, který se bude konat ve čtvrtek 11. dubna 2019 od 13:00 do 17:00 hodin na pracovišti ZŠ Husova 344, Frýdlant. Bližší informace k zápisu najdete na webových stránkách školy www.zsazusfrydlant.cz, nebo se můžete obrátit na ředitele školy Mgr. Bc. Petra Kozlovského na telefonu 482 312 197 nebo na e-mailu petr.kozlovsky@zsazusfrydlant.cz.

Kolektiv pedagogů ZŠ, ZUŠ a MŠ Frýdlant