Prosinec v naší školce

admin, 31. 12. 2017

V prosinci zrajou hvězdy zlatý…... ano a všichni se už těší na Vánoce, jenže ještě předtím k nám do školky přišel Mikuláš s andělem na besídku do třídy „Ptáčátek“a děti rodičům i Mikulášovi s andělem předvedly co vše se už naučily. Za vystoupení děti čekala sladká odměna od Mikuláše a pohlazení od anděla. Na besídku do třídy „Ježků“ si Mikuláš s andělem přivedli sebou i čerta, vystoupení se dětem opravdu povedlo. A i když čert o některých prohřešcích dětí věděl, děti slíbily, že se polepší, také je čekala sladká odměna od Mikuláše, pohlazení od anděla, čert si jen tak stranou žbrblal. Vánoce se kvapem blíží a tak jsme nezapomněli s dětmi také navštívit Betlém, děti se nemohly vynadívat na pohybující se figurky a stále objevovali další a další, cestou nazpět si ještě vyprávěly co vše viděly. Čekal je na zahradě napadaný sníh, tak se ještě pěkně vyřádily. Také postavily sněhuláka a huhuláka. A už je tady „vánoční besídka“, v každé třídě stojí nazdobený stromek a když zazvonil zvonek, děti pod stromkem objevily dárky a tak si dopoledne pohrály s novými hračkami, nechybělo ani pohoštění s cukrovíčkem, které si děti přinesly.

Přejeme všem „Šťastně a veselé Vánoce“.

Jana Burgrová, vedoucí učitelka

Vyrobeno Pinn computers s.r.o.