Mimoškolní aktivity vedení školy pro žáky a rodiče – ovoce, obědy zdarma, dotované mléčné výrobky…

admin, 19. 7. 2017

Vedení školy již několikátým rokem zajišťuje pro žáky prostřednictvím dotací a smluv například dotované obědy pro sociálně slabé a pro žáky 1.stupně 4x měsíčně bezplatně ovoce na svačinku.

Od nového školního roku 2017/2018 k tomu přibude další novinka – „Mléko do škol“!

Po uzavření smlouvy se společností Laktea k 1.9.2017 , bude mít každý žák 1. – 9. ročníku naší školy možnost odebírat 4 ks neochuceného mléčného výrobku zcela zdarma. Samozřejmě za písemného souhlasu zákonného zástupce (rodiče obdrží mail od třídního učitele již v přípravném týdnu a svůj souhlas|/nesouhlas vyjádří rovněž prostřednictvím mailu ve Škole On Line, aby odběr dotovaných výrobků mohl být zahájen dle počtu souhlasů).

Mgr. Věra Dunajčíková, ředitelka školy

 

 

 


Vyrobeno Pinn computers s.r.o.