Zápis do mateřské školy

admin, 22. 5. 2015

V letošním roce proběhl zápis dne 13.května a podaných žádostí bylo celkem 67. I přesto, že volných míst je 75, nebylo možné přijmout všechny děti na základě podaných žádostí.  Přijato bylo 44 dětí a 23 nepřijatých. Důvodem byl zejména věk dítěte, všechny nepřijaté děti do konce kalendářního roku nenabyly 3 let a proto nesplnily kritéria přijetí do školky. Všechny nepřijaté děti však můžeme postupně k docházce přijmout v měsíci po novém roce, ve kterém 3 let dovrší. Stačí jen aktualizovat žádost, kterou všem nepřijatým zašleme spolu s rozhodnutím. Potvrzení lékaře není potřeba, pokud bylo při zápisu dodáno v pořádku (u třech žádostí nebylo dítě řádně očkované , u jedné žádosti doporučení lékaře chybělo úplně).

Rozhodnutí o přijetí či nepřijetí:

MŠ Bělíkova

MŠ Jiráskova

MŠ Sídlištní

Mgr. Věra Dunajčíková, ředitelka školy

 

 

 

 

Vyrobeno Pinn computers s.r.o.