Škola v přírodě 3.A

admin, 4. 10. 2012

Poslední týden měsíce září prožili žáci 3. A se svou paní učitelkou na Smědavě. Děti se tam odjely učit především prakticky – tedy o lese v lese, o jelení říji posloucháním jeleního troubení, o krajině svého domova pohledem do údolí řeky Smědé, orientaci na mapě a v přírodě při celodenním výletu krásnými místy Jizerských hor (Čihadla, Sněžné věžičky, Černá hora, sedlo Holubníku), o správném chování v horách a první pomoci při nehodě besedou s pracovníkem Horské služby… Důležité však také bylo upevňování kamarádských vztahů ve třídě pomocí společných her a prožitků. A protože  počasí téměř odpovídalo ukázkovému babímu létu, týden v přírodě jsme si opravdu báječně užili a už teď se těší me na jarní školu v přírodě, kterou plánujeme.

Mgr. Anna Chvojková, třídní učitelka