Děti čtou nevidomým dětem

admin, 11. 2. 2014

Velký úspěch zaznamenali frýdlantští školáci při konkurzu na nahrávání zvukové podoby knihy pro nevidomé děti Začarovaná třída spisovatelky Ivony Březinové. Na konkurz, který se konal v liberecké Krajské vědecké knihovně ve středu 29. 1. 2014, se sjelo více než 140 žáků základních a středních škol z Liberecka, z nichž na základě zvukových nahrávek vybraných částí scénáře vybrala režisérka představitele 10 dětských a 9 dospělých rolí. Z našeho města se konkurzu zúčastnilo několik studentů gymnázia a 5 výborných čtenářek ze 4. A.

A jak konkurz pro naše děti dopadl?

Naprosto úžasně – 5 z 19 rolí obsadí naše děti! 4 žáci gymnázia a dětskou roli děvčátka Emy bude nahrávat Barunka Rulcová ze 4. A.

Všem čtenářům, kteří se na konkurz zodpovědně připravovali, děkujeme a vybraným dětem s velkou radostí blahopřejeme!    

Mgr. Anna Chvojková

 

Vyrobeno Pinn computers s.r.o.