VÝZNAMNÉ OCENĚNÍ PRO ZÁSTUPCE ZUŠ FRÝDLANT PANA VLADIMÍRA HRDINU

Mgr. Petr Kozlovský, 2. 4. 2023

Ve čtvrtek 30. března 2023 byli na Krajském úřadě Libereckého kraje v rámci tradičního slavnostního setkání u příležitosti Dne učitelů oceněni vybraní pedagogové z celého Libereckého kraje. Sešlo se celkem 42 nominací.

Mezi 21 oceněnými osobnostmi, které vybrali členové Výboru pro výchovu, vzdělávání, zaměstnanost Zastupitelstva Libereckého kraje, nechyběl také dlouholetý ředitel a zástupce ŘŠ naší ZUŠ pan Vladimír Hrdina. Pan Hrdina získal ocenění za dlouhodobou pedagogickou činnost.

Článek z předávání cen si můžete prohlédnout zde: https://edulk.cz/…/u-prilezitosti-dne-ucitelu-ocenil…

Pan Hrdina působí ve školství již od roku 1975, tedy neuvěřitelných 48 let. Začínal jako učitel hry na klavír v Lidové škole umění v Liberci, od roku 1982 pracuje jako ředitel a později jako zástupce ředitele na naší základní umělecké škole ve Frýdlantu.

Kromě vedení ZUŠ a výuky na zdejším gymnáziu připravuje pan Hrdina také každoroční cykly přednášek o hudbě pro širokou veřejnost. Je jedním ze spoluorganizátorů Letní jazzové dílny Karla Velebného, která letos oslaví svůj jubilejní 40. ročník.

Panu Hrdinovi moc gratuluji k uvedenému významnému ocenění a děkuji za jeho dlouholetou práci pro naši školu!

Petr Kozlovský, ředitel školy