Valentýnský den s Purkyňáky

Mgr. Petr Kozlovský, 16. 2. 2023

Žákovský parlament Purkyňáci opět uspořádali akci Valentýnský den pro všechny žáky a učitele ZŠ Purkyňova.

Ve dnech 9. a 10. 2. 2023 si mohli žáci ZŠ Purkyňova zakoupit lízátko ve tvaru srdce s připevněným papírovým lístečkem, který byl rovněž ve tvaru srdce. Na papírové srdíčko napsali jméno toho, koho chtěli obdarovat a jmenovitě nebo anonymně předali žákům ŽP. Ti po skončení prodeje lízátka adresátům předali. Díky této akci měli příležitost potěšit svého kamaráda nebo kamarádku, ale také učitele i učitelku.

Výtěžek z této akce žáci našeho parlamentu plánují použít na nákup potřeb pro pejsky a kočičky v útulku.

Všem zapojeným členům ŽP Purkyňáci moc děkujeme za přípravu této již tradiční akce!