ÚSPĚCHY NAŠICH ŽÁKŮ V OKRESNÍM KOLE PŘEBORU ŠKOL V ŠACHU

Mgr. Petr Kozlovský, 31. 1. 2023

Ve čtvrtek 26. ledna 2023 se skupina žáků naší školy zúčastnila v Liberci okresního kola Přeboru škol v šachu.

🏅V kategorii 1. stupně ZŠ obsadili chlapci Vít Litoš, Ota Pavlík a Tomáš Mrklas jen těsně nepopulární čtvrté místo. Škoda, kluci bojovali statečně jen ve třech, protože jim na poslední chvíli onemocněl spoluhráč a už jsme ho nedokázali nahradit.

🥈V kategorii 2. stupně ZŠ a víceletých gymnázií získali Pavel Mauer, Jakub Křelina, Matěj Rutšek a Samuel Šíma stříbrné medaile za 2. místo a s přehledem postoupili do březnového krajského kola.

V sestavě týmu chyběl Ondřej Kučina, který reprezentoval Liberecký kraj na ODM ve Špindlerově Mlýně. V silné konkurenci tam ve své kategorii vybojoval skvělé 6. místo! 👍

Všem zúčastněným moc gratulujeme a děkujeme za vzornou repezentaci školy!

Mgr. Dobroslav Buřita