Pozvánka na prezentaci středních škol v rámci Veletrhu vzdělávání EDUCA WEEK v Liberci (10. – 16. 10. 2022)

Mgr. Petr Kozlovský, 1. 10. 2022

Vážení rodiče, milí žáci,
v termínu od 10. do 16. října 2022 proběhne v Liberci 16. ročník veletrhu EDUCA WEEK Liberec 2022.

Jedná se o veletrh vzdělávání a pracovních příležitostí v severních Čechách. Jeho součástí je i tradiční EDUCA EXPO v Home Credit Aréně v termínu od 13. do 15. října 2022. Jedná
se o největší veletrh škol na severu Čech, které zde se svými prezentacemi představují více jak 60 studijních oborů nejen z Libereckého kraje.

Pod následujícím odkazem naleznete bližší informace.

Škola společnou návštěvu pro žáky zajišťovat nebude. Účast na akci je individuální a záleží pouze na Vašem rozhodnutí, zda se akce zúčastníte. Návštěva této akce by mohla přispět k lepšímu rozhodování žáků k dalšímu studiu ve střední škole po ukončení povinné školní docházky.

V případě jakýchkoliv dotazů se můžete obracet na výchovné poradce Mgr. Danu Málkovou (pracoviště ZŠ Husova a ZŠ Bělíkova) a Ing. Jaroslava Prášila (pracoviště ZŠ Purkyňova).