Žáci ZŠ Frýdlant mají možnost bezplatné instalace produktů MS Office 365.

Mgr. Petr Kozlovský, 9. 9. 2022

Vážení rodiče,

již druhým rokem nabízíme v rámci školní licence všem našim žákům možnost stáhnout si zdarma do vlastních notebooků, osobních počítačů, tabletů a mobilů desktopovou verzi nástrojů Microsoft Office 365 – Word, Excel, Power Point…

Každý žák si může software stáhnout až do 5 vlastních zařízení. Všechny uvedené kancelářské aplikace mají žáci k dispozici po celou dobu docházky do naší školy.

Instalaci je možné provést teprve tehdy, až žáci od učitelů obdrží přístupové údaje do systému MS Office 365.

Podrobný návod ke stažení a instalaci kancelářských aplikací MS OFFICE 365 najdete zde.

Pokud byste potřebovali s instalací pomoci, můžete využít osobní konzultace s naším správcem ICT panem Janem Thérem. Pan Thér Vám bude k dispozici po domluvě na telefonu 774 633 716.

Instalace nástrojů MS OFFICE 365 není pro žáky povinná. Samozřejmě můžete i nadále využívat jiný kancelářský software (Open Office, Libre Office…).