INFORMACE K MOŽNÝM KOMPLIKACÍM PŘI VÝDEJI OBĚDŮ VE ŠKOLNÍ JÍDELNĚ V ULICI ŠKOLNÍ, FRÝDLANT.

Mgr. Petr Kozlovský, 3. 9. 2021

Vážení rodiče,

dovoluji si Vás informovat o tom, že v následujících několika týdnech může docházet k prodloužení čekací doby při výdeji obědů ve Školní jídelně Frýdlant v ulici Školní.

Důvodem je dočasné uzavření výdejny školní jídelny na pracovišti ZŠ Bělíkova z důvodu havárie. Na odstraňování následků ve spolupráci se zřizovatelem intenzivně pracujeme.

Do doby znovuotevření této výdejny budou žáci ZŠ Bělíkova docházet na obědy do školní jídelny v ulici Školní. Z organizačních a kapacitních důvodů musí bohužel žáci ZŠ Husova v některých dnech počítat s delší čekací dobou na obědy.

Uvedené informace se nevztahují na výdejnu školní jídelny ZŠ Purkyňova, kde výdej obědů probíhá v běžném režimu.

V případě jakýchkoliv dotazů se, prosím, obracejte na zástupkyni pro pracoviště ZŠ Husova a Bělíkova, paní Mgr. Danu Málkovou, na telefonu 482 312 162, nebo na e-mailové adrese dana.malkova@zsazusfrydlant.cz.

Děkujeme za pochopení!

S přáním hezkého dne