Krátké ohlédnutí za zápisem do 1. ročníku ZŠ

Mgr. Petr Kozlovský, 12. 4. 2019

Ve čtvrtek 11. 4. 2019 se v budově pracoviště základní školy v Husově ulici konal zápis k k povinné školní docházce pro školní rok 2019/2020. K zápisu přišlo se svými rodiči a rodinami celkem 89 dětí, několik rodičů požádalo pro své dítě o odklad povinné školní docházky.  Pro budoucí školáky bylo připraveno celkem devět stanovišť, na kterých měly paní učitelky připravené nejrůznější aktivity a úkoly.

Seznam dětí přijatých pro školní rok 2019/2020 k základnímu vzdělávání bude zveřejněn nejpozději 10. 5. 2019 na webových stránkách školy, na vstupních dveřích jednotlivých pracovišť ZŠ, na nástěnkách jednotlivých pracovišť mateřské školy a na vývěsce školy u pošty.V seznamu nebudou uvedena jména, děti zde budou uvedeny pod přidělenými registračními čísly. Seznam bude vyvěšený po dobu 15 dní.

V případě jakýchkoliv dotazů k zápisu k povinné školní docházce kontaktujte ředitele školy.

Přeji Vám hezké jarní dny!

 

Mgr. Bc. Petr Kozlovský

ředitel školy

Vyrobeno Pinn computers s.r.o.