Šikula školní družiny

Mgr. Petr Kozlovský, 22. 2. 2019

Rok se s rokem sešel a naše školní družina uspořádala již čtvrtý ročník soutěže „Šikula družiny“.

Děti se na akci velmi těšily a poctivě se na svá vystoupení připravovaly. Zúčastnit se mohl každý, kdo překonal ostych a nebál se předstoupit před spolužáky. I letos se objevila pěkná a nápaditá vystoupení. Mezi nejpovedenější patřil  moderní tanec, ukázky  chvatů z juda, kouzelnická vystoupení následovaná řadou básniček a písniček. Velký potlesk si od dětí vysloužilo vystoupení pětice třeťáků, kteří společně nacvičili a zazpívali známou „hitovku“ Michala Davida – Děti ráje. Na závěr obdrželi účinkující pěkné odměny a my musíme konstatovat, že vítězi se stali všichni, kteří v sobě našli odvahu a do soutěže se přihlásili.

Vychovatelky ŠD Husova