Judistům začala nová sezona

Mgr. Petr Kozlovský, 18. 1. 2019

Dne 12. 1. 2019 se naši judisté představili na Podještědském poprání.

Ke svým závodům nastoupilo 6 reprezentantů naší školy: Jakub Čulaga, Michal Facek, Natálie Farníková, Lukáš Kurfiřt, Jakub Richtr a Michal Šustek. Všichni naši reprezentanti předvedli bojovné výkony, za které si zaslouží pochvalu. Na svých prvních závodech překvapil hlavně Jakub Richtr. Ten, přestože ve svých zápasech nedosáhl na vítězství, dokázal ve dvou duelech bodovat na wazari. Na medaile dosáhli zkušení borci Lukáš Kurfiřt (zlato) a Michal Facek (bronz), tím potvrdili svou soustavně stoupající formu. Bronzovou si odvezla i Natálie Farníková, která po dlouhé závodní pauze ukázala velkou zarputilost.

Závodníkům děkujeme za velmi dobrý přístup a gratulujeme k dosaženým úspěchům.

Petr Sýkora

Vyrobeno Pinn computers s.r.o.