Vystoupení Housat na Rozsvěcení vánočního stromku v neděli 2. prosince 2018

Mgr. Petr Kozlovský, 5. 12. 2018

Byla neděle 2. prosince a nás čekalo vystoupení s  „Housaty „ u příležitosti 1. adventní neděle a Rozsvícení vánočního stromku ve Frýdlantu. Účinkující se na toto vystoupení hodně těšili. Svůj program začali zimním říkadlem Přišel k nám host, kde se střídá tichý hlas s hlasitým. Protože máme rádi písně Jaroslava Uhlíře, vybrali jsme si od něj krásnou píseň Prosinec…která navodila tu správnou předvánoční atmosféru. Naše vystoupení zpestřil i sólový zpěv dvou  koled  – Já bych rád k betlému a Veselé vánoční hody. Na samotný závěr jsme si připravili píseň – O Vánocích…. kterou jsme se rozloučili se všemi přítomnými, kteří nás odměnili svým potleskem.

Krásný adventní čas Vám přejí Housata!

Za Housata vedoucí souboru Mgr. Eva Špačková

Vyrobeno Pinn computers s.r.o.