Grassroots turnaj 2015

admin, 3. 10. 2015

Grassroots 2015 neboli turnaj dětí ve fotbale se konal v pátek 25. září 2015 na umělé trávě Frýdlant. Na hřišti za základní školou Bělíkova měřilo své fotbalové dovednosti osm týmů: 5 týmů naší školy, 2 týmy ZŠ praktické a speciální a a 1 tým ZŠ Višňové. Turnaj Grassroots 2015 ve spolupráci se školou a Městem Frýdlant uspořádal Okresní fotbalový svaz. Je součástí týdne Grassroots, jehož garantem je UEFA. Turnaje se zúčastnilo osm týmů, hrálo se vždy 10 minut. V každém družstvu byli čtyři hráči v poli a jeden brankář, některé týmy byly smíšené, mohla se tedy ukázat i děvčata.V turnaji se na 1. a 2. příčce umístila družstva ZŠ Frýdlant a třetí příčku získali žáci ze Základní školy Višňová.

Děkujeme všem zúčastněným školám a jejich žákům za účast na tomto turnaji. Těšíme se na další ročník.

Vyrobeno Pinn computers s.r.o.