PRODLOUŽENÍ AKTUÁLNĚ PLATNÝCH OPATŘENÍ VE ŠKOLSTVÍ DO PÁTKU 22. LEDNA 2021

Mgr. Petr Kozlovský, 7. 1. 2021

Vážení rodiče,

Vláda ČR dnes bohužel prodloužila platnost současných opatření pro provoz škol a školských zařízení do pátku 22. ledna 2021.

Prezenčně ve škole se i nadále vzdělávají pouze žáci 1. a 2. ročníku ZŠ. Žáci 3. až 9. ročníku budou pokračovat v distanční výuce z domova.

Umožněné jsou individuální konzultace ve škole v režimu 1 žák – 1 učitel. Konzultací se může účastnit i zákonný zástupce žáka.

Školní družina ZŠ Frýdlant je v provozu pouze pro přihlášené žáky 1. a 2. ročníku.

Přihlášení žáci 1. a 2. ročníku mají obědy ve školní jídelně automaticky přihlášené. Žáci, kteří se učí distančně, a chtějí odebírat obědy, si je musí předem telefonicky nebo e-mailem objednat u pracovníků Školní jídelny Frýdlant.

Uzavřené nadále zůstávají DDM a ZUŠ.

Všechna pracoviště MŠ Frýdlant fungují v běžném režimu bez omezení.

Rodiče žáků mladších 10 let mohou požádat o ošetřovné z důvodu uzavření školy.

ZŠ Frýdlant poskytuje i nadále péči o děti příslušníků IZS a dalších vybraných profesí.

V případě jakýchkoliv změn pravidel pro provoz škol a školských zařízení Vás budeme ihned informovat.

Přejeme Vám pokud možno klidné zimní dny!

Kolektiv pracovníků ZŠ, ZUŠ a MŠ Frýdlant