MŠMT zveřejnilo termíny přijímacích zkoušek na střední školy

Mgr. Petr Kozlovský, 7. 5. 2020

Milí žáci, vážení rodiče,

MŠMT včera zveřejnilo termíny přijímacích zkoušek na střední školy ve školním roce 2019/2020.

První termín jednotné přijímací zkoušky na čtyřleté obory proběhne v pondělí 8. června 2020 (týká se žáků 9. ročníku ZŠ).

První termín jednotné přijímací zkoušky na víceletá gymnázia proběhne v úterý 9. června 2020 (týká se především žáků 5. ročníku ZŠ).

Náhradní termín jednotné přijímací zkoušky je pak pro všechny obory stanoven na úterý 23. 6. 2020.

Bližší organizační informace k průběhu jednotné přijímací zkoušky obdržíte od příslušné střední školy. Případně se také můžete podívat na webové stránky MŠMT.

Harmonogram jednotné přijímací zkoušky vytvořený MŠMT najdete ke stažení zde .

V případě jakýchkoliv dotazů k přijímacím zkouškám na střední školy se můžete obrátit buď přímo na konkrétní střední školu, případně na výchovné poradce Ing. Jaroslava Prášila a Mgr. Renátu Hošovou.

Přejeme Vám hodně štěstí u přijímacích zkoušek!