Přespání členů žákovského parlamentu ZŠ Purkyňova ve škole

Mgr. Petr Kozlovský, 20. 2. 2020

Členové ŽP parlamentu ZŠ Purkyňova s paními učitelkami zorganizovali přespání ve škole.

Jelikož při ranních setkáních „parlamenťáků“ čas plyne neuvěřitelně rychle, nemají jeho členové dostatek času probrat vše potřebné ohledně parlamentu a projektů, na kterých parlament pracuje. Žáci během večera řešili název, zahráli si spoustu her, pracovali ve skupinkách. Situaci paním učitelkám zhoršil výpadek elektřiny z důvodu větrného počasí. Při světle svítilen a mobilů jsme povečeřeli pizzu, kterou jsme si do školy večer objednali. Ale i přes tyto neduhy jsme udělali pořádný kus práce. Společně jsme vytvořili spoustu návrhů na akce, které by mohl náš ŽP zrealizovat, a to nejen pro školu.

Věříme, že již v tomto roce 2020 nasměrujeme náš žákovský parlament na správnou cestu a dokážeme spoustu věcí změnit nebo zlepšit.

Za ŽP napsaly Anedrea Fiedlerová a Nikola Molčanová

bty