SRPŠ uspořádal i letos pro děti Drakiádu

Mgr. Petr Kozlovský, 15. 10. 2019

Spolek rodičů a přátel školy ve Frýdlantu v neděli dne 13.10. 2019 uspořádal drakiádu pro děti a jejich rodiče.

Tato akce se koná již tradičně, a to na velké louce nad starými jatkami.Na kopec přišlo 90 dětí v doprovodu svých rodičů. Počasí nám opravdu přálo. Bylo krásně, slunečno a dostatečně větrno. Skoro všem draci létali. Děti dostaly od Spolku rodičů a přátel školy balíček s dobrůtkami a malým překvapením. O občerstvení se pro rodiče postaral Sbor dobrovolných hasičů ve Frýdlantu. Děti dostaly párek v rohlíku a ovocný čaj na svačinu zdarma. Drakiáda se povedla. Myslím si, že to bylo velmi příjemně strávené odpoledne, v krásné podzimní přírodě s výhledem na frýdlantský zámek a okolí.

Všem, kteří pomohli akci zorganizovat, moc děkujeme!

 

Za SRPŠ ve Frýdlantu

Zuzana Wudyová

 

Vyrobeno Pinn computers s.r.o.