Kroužky školní družiny

admin, 11. 9. 2019

Nabídka kroužků naší školní družiny:

Na všechny nabízené družinové kroužky se nevztahuje poplatek jako na ostatní kroužky vedené pod DDM a jsou určené pouze pro žáky školní družiny. V případě poplatku za kroužek ŠD jsou finanční prostředky použity výhradně na spotřební materiál. V případě volné kapacity může být zařazen do kroužku i žák, který ŠD nenavštěvuje, ale musí zaplatit poplatek jako za ostatní kroužky DDM.

Kroužky zahájí svou činnost od 16. 9. 2019. Žáci se po skončení kroužku vracejí do školní družiny.

Zábavné čtení – vhodné pro žáky 1. – 2. třídy, čtení pohádek, malované čtení, čtení s porozuměním, výroba papírových loutek, kreslení pohádek, dramatizace pohádek. V tomto školním roce je kroužek financován v rámci projektu PODPORA ZŠ, ZUŠ A MŠ FRÝDLANT II, CZ.02.3.X/0.0/0.0/18_063/0013809, který je spolufinancován Evropskou unií.

Klub zábavné logiky a deskových her – vhodné pro 2. – 3. třídu, v klubu budeme zábavnou formou rozvíjet své logické a strategické myšlení a to jak pomocí hádanek, hlavolamů, rébusů či deskových her. V tomto školním roce je kroužek financován v rámci projektu PODPORA ZŠ, ZUŠ A MŠ FRÝDLANT II, CZ.02.3.X/0.0/0.0/18_063/0013809, který je spolufinancován Evropskou unií.