Drakiáda pro děti 2018

Mgr. Petr Kozlovský, 23. 10. 2018

V neděli 21.10.2018 pořádalo SRPŠ ve Frýdlantě drakiádu pro děti a jejich rodiče.

Akce se konala na velké louce nad starými jatkami ve Frýdlantě. Na kopec přišlo 70 dětí v doprovodu svých rodičů. Drakiáda byla letos již sedmým rokem.  Počasí nám opravdu přálo. Bylo krásně, slunečno a dostatečně větrno. Skoro všem draci létaly. Všechny děti dostaly balíček s dobrůtkami a malým překvapením. Také dostaly párek v rohlíku a teplý ovocný čaj na svačinu. Občerstvení pro veřejnost zajistil Sbor dobrovolných hasičů ve Frýdlantě. Všem, kteří pomohli akci zorganizovat, moc děkujeme!

Drakiáda se povedla, myslím, že to bylo velmi příjemně strávené odpoledne v krásné podzimní přírodě s výhledem na frýdlantský zámek a okolí.

Za SRPŠ ve Frýdlantě

Simona Donátová

Vyrobeno Pinn computers s.r.o.