JUDO soustředění

admin, 4. 7. 2018

ZŠ, ZUŠ a MŠ Frýdlant pořádá soustředění pro žáky základních a středních škol, kteří chtějí aktivním způsobem strávit týden prázdnin v termínu 23. 7. – 27. 7. 2018.

Soustředění je určeno pro žáky, kteří již chodí na judo, ale také pro ty, kteří by si chtěli JUDO  vyzkoušet.

Cena 500,- Kč za účastníka na celý týden.

Soustředění se uskuteční ve staré budově ZŠ Bělíkova ve 2. patře. Případné doplňkové pohybové aktivity na okolních sportovištích a v terénu.

Každý den vždy dopoledne od 8:00 do 10:00 a odpoledne od 13:00 do 15:00 hod.

Soustředění se uskuteční jen v případě minimálního počtu 8 účastníků.

V ceně je zahrnuto: pedagogický dozor, užívání prostorů a energie.

Doporučené vybavení: kimono (případně odolný oděv bez přezek či knoflíků)

Přihlášky lze stáhnout zde: Přihláška JUDO soustředění MS WordPřihláška JUDO soustředění PDFProhlášení o bezinfekčnosti a odpovědnosti za škody a zaplatit poplatek v den nástupu na soustředění tj. 23. 7. 2018.

Sraz účastníků: Dne 23. 7. 2018 v 7:00 před starou školní budovou v ulici Bělíkova.

Více informací na emailu petr.sykora6@gmail.com