Letní příměstský tábor

admin, 8. 3. 2018

DDM a ŠD pořádá pro děti od 1. – 6. třídy, které chtějí aktivním a zábavným způsobem strávit týden prázdnin, příměstský tábor „Cesta za dobrodružstvím“ v termínu 9. – 13. 7. 2018 v prostorách DDM.

Zajímavý program na každý den od 8:00 do 16:00 hod.

Tábor plný pohybu a poznání: výlety po okolí, celodenní výlet (Mirakulum/IQlandia), táborové dovednosti, písničky s kytarou, vaření v kotlíku, soutěže a hry, výtvarné činnosti, aj.

Cena 890,- Kč za účastníka na celý týden.

Děti budou přebírány v DDM od 7:30 do 8:00 a předávány od 15:30 do 16:00 hod dle programu. Rodiče budou na začátku turnusu informováni.

Tábor se uskuteční jen v případě minimálního počtu 20 dětí.

V ceně je zahrnuto: obědy, pitný režim, pedagogický dozor, užívání prostorů a energie, materiál, jízdné, vstupné do objektů.

Přihlášky lze vyzvednout ve všech ŠD a DDM a odevzdat v ŠD DDM p. Luskové a zaplatit poplatek nejpozději do 18. 5. 2018.

Přihlášky a informace:

Informace pro rodiče na příměstský tábor

prihlaska příměstský tábor 2018 MS word

prihlaska příměstský tábor 2018 PDF

Prohlášení o bezinfekčnosti a odpovědnosti za škody MS word

Prohlášení o bezinfekčnosti a odpovědnosti za škody PDF

Táborový řád