Okresní kolo – florbal dívky.

admin, 8. 1. 2018

V úterý 19.12.2017 se dívky 6.a7.tříd naší školy zúčastnily okresního kola ve florbale,které se konalo v HOME CREDIT ARENA Liberec.

Účast v okresním kole si vybojovaly vítězstvím v přeboru škol Frýdlantska.

Hned v úvodu turnaje dívky jen těsně (2:3) prohrály s budoucím celkovým vítězem.V následujících utkáních již nedaly možnost ostatním soupeřkám a bez problémů vyhrály. Do dalších bojů postoupily druhé ve skupině a zajistily si boj o třetí místo.

V zápase o třetí místo se rozhodovalo až v nájezdech, kde dívky vstřelily všechny góly a naše brankařka Karolína Košunová vyrazila soupeřkám poslední střelu z brány   a bylo rozhodnuto.

Děvčata hrála výborně , 3.místo si zasloužila a už se těšíme na příští rok, kdy zkusíme náš úspěch zopakovat.

Naší nejlepší hráčkou byla Adéla Zalabáková , která dala 5 gólů z celkových 8 vstřelených.

Kristýna Semerádtová Klímová