Projekt EU – Překračujeme hranice!

admin, 30. 8. 2017

INFORMACJA O PROJEKCIE PO CZESKU (2)

„Tanec je kultura národa“,

tak zní název projektu , který je spolufinancován Evropskou unií v rámci Evropského fondu pro regionální rozvoj s podporou Euroregionu Nisa.

Primary School v Dabrowa Boleslawiecka potřetí realizuje polsko-český projekt se ZŠ Frýdlant. V tomto roce se rovněž účastní ve skupině 32 žáků a 4 učitelé z obou zemí.

Touha a závazek obou partnerů na podporu znalosti o sobě a kulturní rozdíly, konstantní zvědavost a touha rozšířit své obzory na sousedy pozitivně přispěly k přípravě a realizaci  projektu, tentokrát “Tanec je kultura národa”.

Studenti z obou zemí budou mít možnost během prvního setkání dne 2. března 2017 v Polsku prezentovat regionální tance, účastnit se profesionální show tance a taneční dílny Zámek Kliczków a návštěvu dolnoslezských lesů.

  1. května 2017 r.  všichni účastníci zvolí projekt pro společném turné po historickém českém městě Liberec .

 

 

Vyrobeno Pinn computers s.r.o.