Puškinův památník 2017

admin, 21. 6. 2017

                          V útery 6. 6. 2017 se v Ruském středisku vědy a kultury v Praze uskutečnil 51. ročník celostátní přehlídky – ARS POETICA – Puškinův památník. Naše škola se této soutěže zúčastnila poprvé. Reprezentovali nás žáci devátých tříd (F. Buchar, J. Piskáček, B. Čemusová, E. Červová, N. Dřevínková, J. Lalík, A. Patrmanová, M. Poláková, M. Richtr ), kteří jako vítězové krajského kola soutěže v recitaci a zpěvu děl ruských autorů – Puškinův památník, byli pozvaní jako reprezentanti kraje do celostátní přehlídky. Žáci se předvedli v kategorii slovního projevu a ukázali pohádku Bouda, Budka (Těremok) v ruském jazyce. Vystoupení bylo na vysoké úrovni jak po jazykové, tak i po umělecké stránce. Účinkující byli odměnění diplomy a cenami. 

Gratulujeme a děkujeme za reprezentaci školy, přejeme hodně úspěchu.

                                                                                                                            Ilona Gurdžjanová, učitelka

Vyrobeno Pinn computers s.r.o.