Rezervace družina

admin, 22. 6. 2016

V letošním roce je spuštěna on-line registrace do školní družiny  a to od 23. 6. do 30. 6. 2016. Termín prodloužen do 10.7. 2016.
Registrace vašeho dítěte do školní družiny je závazná, ale je potřeba ji potvrdit odevzdáním papírové formy přihlášky a to nejpozději do 22. 7. 2016. O zařazení dětí do školní družiny rozhoduje zástupce ředitele pro volnočasové aktivity. Po registraci a odevzdání písemné přihlášky je dítě automaticky do školní družiny přijato, nebude-li vaše dítě do školní družiny přijato, budete neprodleně informováni.

Pro pracoviště ZŠ Purkyňova bude od letošního roku oddělení umístěno do domu dětí a mládeže (DDM). Děti se naobědvají ve škole a poté za doprovodu vychovatelů přejdou do DDM. Ranní pobyt bude probíhat rovněž na budově DDM, odkud budou pak děti za doprovodu vychovatele převedeny do školy.

Na ZŠ Husova a ZŠ Bělíkova budou dle pravidel přijímány přednostně děti z budoucích 1. a 2.tříd, pro starší děti (od 3.třídy) je oddělení v DDM.
Tlacitko- DDM

Tlacitko- ZS Husova

Tlacitko- ZS Belikova

 

Vyrobeno Pinn computers s.r.o.