V naší školce je to prima

admin, 9. 6. 2016

Koncem května jsme vyjeli s dětmi naší školky na celodenní výlet do ZOO Liberec. Před prohlídkou ZOO jsme zhlédli divadelní představení „Křoupat zdravě, dá se hravě.“
Po té nás přivítala zoologická zahrada. Nikde žádná tlačenice, většina našich zvířecích kamarádů byla ve svém výběhu. Prohlédli jsme si cizokrajná zvířata v celé jejich kráse. Úžasné bylo koukat si se žirafou téměř z oka do oka.
Nejvíce jsme se těšili na krmení lachtanů. Bazén byl však rekonstruován, tak jsme byli trochu zklamaní.
Pak jsme si našli klidné zákoutí u jezírka. Blížil se totiž čas oběda a nožky nás už moc neposlouchaly. S chutí jsme se posadili a pustili se do řízečků, které nám připravily naše kuchařinky. Místo zákusku jsme si dali dobroty z batůžku.
Také jsme se projeli vláčkem po zoologické zahradě. Bylo to prima. Chtěli bychom poděkovat panu E. Čápovi, který projížďku vláčkem sponzoroval.
Pak zbývalo pár zákoutí se zvířátky a návrat k autobusu. Ten nás dovezl zpátky do školky unavené, ale spokojené. Výlet se nám vydařil.

Mirka Balášová, MŠ Sídlištní