,,Pirátská škola v přírodě“

admin, 7. 6. 2016

CHŘIBSKÁ 16. – 21. 5. 2016
I v tomto školním roce jsme se vydali na týden se učit do přírody – tentokrát do Chřibské, která leží na pomezí Lužických hor a NP České Švýcarsko.
A jako vždycky se nám škola v přírodě vydařila. Letos jsme ji motivovali celotýdenní hrou na piráty – ovšem piráty spravedlivé, šikovné a přátelské… Nejvíc se „malým pirátům“ líbil celodenní výlet k Pravčické bráně a do soutěsek, které jsme projeli na loďkách, ale dobře jsme se všichni bavili i při dalších činnostech, vycházkách, hrách – například při pirátské olympiádě, „dobývání“ hradu Tolštejn, nebo zdolání Jedlové. Bavily nás i vycházky do okolí, při kterých jsme si nezapomněli v lese hrát a také se trochu učit, společně jsme hráli hry na hřištích přímo v rekreačním areálu, nechyběla stezka odvahy za pokladem pirátů ani pirátská diskotéka. Také šesťákům, i když si už na piráty nehráli, se letošní škola v přírodě vydařila a moc líbila. Zase nám ten týden utekl jako voda – ani se nám nestihlo stýskat po domově .
Žáci a učitelé 1.A, 2.A, 4.A, 5.A, 6.A a 6.B

2.A 2  4.A 2 4.A 5 5.A 5 190520163437  DSC08963  DSCN0889  DSCN0903 OLYMPUS DIGITAL CAMERA