Noc s Andersenem

admin, 16. 3. 2016

Milí žáci, dovolujeme si vás pozvat na 16. ročník pohádkové Noci s Andersenem, jejímž tématem je 180. výročí napsání pohádky Malá mořská víla. A také ve spojení se 40. výročím filmová verze pohádky Karla Kachyni s Miroslavou Šafránkovou v hlavní roli.
Samozřejmě jako vždy budeme připomínat během pohádkového nocování i další pohádky a autory, mezi které patří Jan Vodňanský, Zdeněk Svěrák, Miloš Macourek, Jaroslav Seifert, Alois Jirásek, Jan Karafiát či velikánské výročí narození Karla IV.  Naším hlavním tématem budou pohádky s vodou a také se vydáme za podvodním pokladem.
Už se na vás těšíme v pátek 1. dubna 2016 od 18:00!

Přihláška ke stažení.

Přihlášku odevzdejte do schránky na DDM.

Akce je konána ve spolupráci s Městskou knihovnou Frýdlant.

Vyrobeno Pinn computers s.r.o.