Projekt – „Hraj si a povídej“ – rozvoj komunikačních kompetencí

admin, 23. 2. 2016

Naše škola získala pro pracoviště mateřské školy Bělíkova finanční prostředky z MŠMT ve výši 49 350,- Kč v rámci rozvojového programu Podpora logopedické prevence v předškolním vzdělávání v roce 2016.
Projekt je zaměřen na logopedickou prevenci v mateřské škole. Soustředí se na zlepšení podmínek pro podporu všech jazykových rovin, sluchového a zrakového vnímání, hrubé a jemné motoriky, grafomotoriky a správného dýchání. V rámci tohoto projektu chceme zlepšit materiální vybavení pro logopedickou prevenci, nakoupit pomůcky a hry včetně počítačového softwaru. Součástí projektu je také vzbudit větší zájem rodičů o řečový projev jejich dítěte a prohloubit spolupráci s nimi v oblasti komunikačních schopností dítěte předškolního věku.
Mgr. Marie Vrkoslavová