Drakiáda

admin, 1. 11. 2015

Dne 24.10.2015 pořádalo SRPŠ ve Frýdlantě drakiádu pro děti a jejich rodiče. Akce se konala na velké louce nad starými jatkami ve Frýdlantě. Na kopec přišlo 70 dětí v doprovodu svých rodičů. Drakiáda byla letos již čtvrtým rokem.  Počasí nám opravdu přálo. Bylo krásně, slunečno a dostatečně větrno. Skoro všem draci létaly. Všechny děti dostaly balíček s dobrůtkami a bublifukem. Také dostaly párek v rohlíku a teplý ovocný čaj na svačinu. Občerstvení pro veřejnost zajistil Sbor dobrovolných hasičů ve Frýdlantě. Všem kteří pomohli akci zorganizovat moc děkujeme!

Drakiáda se povedla, myslím, že to bylo velmi příjemně strávené odpoledne v krásné podzimní přírodě s výhledem na frýdlantský zámek a okolí.

Veškeré fotografie z akce jsou umístěny na stránkách: http://zscr.rajce.idnes.cz/Drakiada_SRPS_-_rijen_2015

Za SRPŠ ve Frýdlantě

Simona Donátová

Vyrobeno Pinn computers s.r.o.