Úspěch našich stolních tenistů

admin, 20. 10. 2015

Raspenavský oddíl stolního tenisu uspořádal v pátek 18. září 2015 turnaj ve stolním tenisu žáků základních škol o přeborníka frýdlantského výběžku.

V první fázi se bojovalo v 7 skupinách o pořadí a nasazení do pavouka druhé vyřazovací části.

Do sportovní haly našlo cestu 22 účastníků, naši školu zastupovalo 11 chlapců a 1 dívka.

Mezi nejlepší 4 hráče se probojovali 3 naši hráči a 1 hráč z Nového Města p. S. V bratrském semifinále mezi Vendou a Matějem se rozhodovalo, kdo z nich postoupí do finále.

Finále bylo opravdu velmi napínavé až do posledního míčku. Páťák Venda získal první set, deváťák Luboš druhý set. V rozhodujícím třetím setu získal náskok Venda, Luboš skóre ještě srovnal, ale koncovka patřila Vendovi!

Konečné pořadí:

1. Václav Nohejl (5. E)
  2. Luboš Vondráček (9. D)
  3. Matěj Nohejl (5. E), všichni ZŠ, ZUŠ a MŠ Frýdlant

Foto: Ing. Miroslav Beran