Akce SRPŠ – DRAKIÁDA

admin, 18. 10. 2012

Dne 13.10.2012 pořádalo SRPŠ ve Frýdlantě drakiádu pro děti a jejich rodiče. Akce se konala na velké louce nad starými jatkami ve Frýdlantě. Nadšených dětí dorazilo 47. Počasí nám velice přálo, bylo krásné, slunečné a hlavně větrné. Skoro všem draci létaly velmi vysoko. Myslím, že to bylo velice příjemné společné setkání a že si to užili nejen děti, ale i jejich rodiče.

Při příchodu dostal každý balíček s pitím a drobnou sladkostí. Na konci drakiády se rozdávalo dvacet odměn pro nejlepší děti s draky.

Byli to:

na prvním místě:   Adam  s Michalkou Krenerovi

na druhém místě:  Veronika s Terezkou Kravarovi

na třetím místě:      Aneta s Michalkou Kvapilovi

Dále se umístili:

Jan Bartoň, Purkyňova, 7.E.

Václav Čečatka, Purkyňova, 1.E.

Pavel Buřita, Bělíkova, 4.A.

Šarlota Jestřábková, Husova, 1.C.

Marek Donát, Husova, 6.B.

David Ječný, Gymnázium, prima

Kateřina Junová, Purkyňova, 1.E.

Jiřina Opatová, Husova, 5.C.

Alena Šebestová, Purkyňova, 1.E.

Natálka Brožová, MŠ

Jana Filová, Husova, 1.C.

Martin Nohejl, Purkyňova 2.E.

Vojta Nohejl

Daniel Pešek, MŠ

Matěj Sekel, MŠ

Sofie Borecká, Husova, 1.C.

Anna Sirůčková a Marek  Hauer

Také nás navštívili místní modeláři v čele s panem Janem Vackem. Předváděli nám svá úžasná letadla a jejich akrobatické kousky. Tímto jim moc děkujeme za ukázku.

Všechny děti k balíčkům dostávaly červená jablka ze zahrádky pana Kolaroviče. Opět moc děkujeme.

Věříme, že se drakiáda povedla a všem se líbila. Doufáme, že se za rok opět sejdeme a ještě ve větším počtu.

Za SRPŠ ve Frýdlantě

Simona Donátová, Libuše Patrmanová a její dcery Anička a Zdeňka, Jana Buřitová a její dcera Jolanka a Pavel a Eliška Hálová