Zumba s Jaruškou – začínáme 5. listopadu

admin, 23. 10. 2014

Vážení rodiče,

rádi bychom Vám představili kroužek zumby, který je vhodný pro všechny děti (1. – 4. tř.) mající rády pohyb a hudbu. V kroužku se děti naučí koordinovat své pohyby, vnímat hudbu, správné držení těla a zlepší si svou fyzickou kondici. Prostřednictvím zumby se seznámí s novými druhy tanců a naučené kroky pak zúročí při nácviku jednoduchých choreografií. Součástí výuky je také hraní různých tanečních her. Výuka probíhá zábavnou formou pod vedením lektora.

Kdy: každou středu od 14:00 do 15:00 v tělocvičně na ZŠ Husova.  Délka vyučovací hodiny je 60 minut.

První setkání bude 5. listopadu ve 13:55 před hlavním vchodem do ZŠ Husova, kde si děti vedoucí kroužku vyzvedne.

Vedoucí: Jaroslava Pauchová

Děti se naučí:

Pro navštěvování kroužku nevyžadujeme žádné speciální oblečení, důležité je pouze to, aby se dítě cítilo pohodlně a nic je neomezovalo v pohybu (sukýnky, šatičky, elasťáky, tepláky, tričko apod.). Jako obuv jsou vhodné cvičky, tenisky.

Vyrobeno Pinn computers s.r.o.