Drakiáda

admin, 22. 10. 2014

Dne 18.10.2014 pořádalo SRPŠ ve Frýdlantě drakiádu pro děti a jejich rodiče. Akce se konala na velké louce nad starými jatkami ve Frýdlantě. Na kopec přišlo 60 dětí. Drakiáda byla letos již třetím rokem, a protože nám přálo počasí, byla to zatím největší účast. Bylo krásně, slunečně a dostatečně větrno. Skoro všem draci létaly. Bylo skvělé dívat se na příchozí děti, jak jim svítila očička, když dostaly balíček se svačinkou s nějakou tou dobrůtkou. Nesměl chybět bublifuk, kdyby se náhodou drak nevznesl.

Účastnily se i děti z druhého stupně ZŠ. Měly velkého řiditelného draka. Vydržely celé odpoledne a myslím si, že je to s námi moc bavilo.

Veškeré fotografie z akce jsou umístěny na stránkách zscr.rajce.idnes.cz.

Věříme, že se drakiáda povedla a že příští rok dorazí na kopec ještě více dětí, abychom si společně užili krásný a barevný podzim.

Za SRPŠ ve Frýdlantě

Simona Donátová

Vyrobeno Pinn computers s.r.o.