Přijďte si na vlastní kůži vyzkoušet, jak se Vaše dítě učí/bude učit anglicky

admin, 14. 5. 2014

 Vážení rodiče,

srdečně Vás zveme na ukázkovou hodinu anglického jazyka, kde si budete moci vyzkoušet, jak se angličtina vyučuje na naší škole u předškolních dětí a žáků mladšího školního věku a získat tak cenné poznatky a zkušenosti. První půl hodina bude věnována ukázkové výuce, které se zúčastníte v roli žáků – nebojte, nemusíte mít žádné znalosti z anglického jazyka, avšak určitě se něco nového naučíte. Ve zbývající čtvrt hodině Vás seznámím s důvody, proč je dobré, aby se už malé děti setkaly s cizí řečí. V případě zájmu pak můžeme rozvinout delší diskuzi na toto téma.

 Ukázkovou hodinu s prezentací nabízíme rodičům našich předškoláků, rodičům našich budoucích prvňáků a všem rodičům, kteří mají žáky na 1. stupni naší školy.

 Datum konání je v pondělí 9.6. od 15:30 hodin na budově ZŠ Husova.

 Prosím, rodiče, kteří by měli o ukázkovou hodinu zájem, aby mi napsali email na jana.volejnikova@atlas.cz , protože kapacita je omezená max na 15 účastníků. V případě většího zájmu se uskuteční ještě jeda ukázková hodina.

 Mgr. Jana Volejníková

Vyrobeno Pinn computers s.r.o.