Akce SRPŠ se zdařila!

admin, 6. 2. 2014

Dne 25.1.2014 se konala taneční zábava, kterou pro všechny připravilo SRPŠ ve Frýdlantě. Na parketu v sále restaurace Beseda se sešlo asi 100 lidí, kteří se hezky bavili!Zábavu nám pomohli zahájit moc šikovné děti z TJ Jiskra Raspenava svým předtančením. Byla připravená tombola o 250 cenách. Každý druhý lísteček vyhrával. K poslechu a tanci hrála kapela Orion v čele se zpěvačkou Monikou Zatloukalovou, která svým výborným zpěvem mnohé překvapila.

A nakonec kromě toho, že jsme se hezky pobavili, podařilo se nám díky taneční zábavě získat pro děti ZŠ ve Frýdlantě finanční částku 8.800,- Kč, která bude spravedlivým dílem rozdělena na jednotlivé budovy ZŠ ve Frýdlantě.

Všem, kteří přišli, a také všem, kteří se podíleli na organizaci zábavy ještě jednou moc děkujeme! Věříme, že si zábavu za rok opět zopakujeme, a že se nás sejde minimálně jednou tolik!

 Za SRPŠ ve Frýdlantě

Simona Donátová

 

Vyrobeno Pinn computers s.r.o.