INFORMACE PRO RODIČE ŽÁKŮ PŘESTUPUJÍCÍCH DO ZŠ FRÝDLANT OD 1. 9. 2024

Mgr. Petr Kozlovský, 1. 5. 2024

Vážení rodiče,

od čtvrtka 9. května 2024 je možné podávat žádosti o povolení přestupu žáka z jiné základní školy do 6. ročníku ZŠ Frýdlant pro školní rok 2024/2025.

Formulář žádosti o přestup najdete zde , případně si ji můžete stáhnout na webových stránkách naší školy v sekci Tiskopisy ke stažení.

Vyplněnou žádost, prosím, vlastnoručně podepište a společně s prostou kopií rodného listu dítěte zašlete doporučeně na adresu školy:

Základní škola, Základní umělecká škola a Mateřská škola, Frýdlant, okres Liberec – p. o.

Purkyňova 510

464 01  Frýdlant

Následně budete kontaktováni pracovnicí sekretariátu školy, která Vás bude informovat o dalším postupu.

Žádost můžete po předchozí telefonické domluvě na telefonu 482 312 197  podat také osobně na sekretariátu ředitelství školy, Purkyňova 510, Frýdlant. V případě jakýchkoliv dotazů k přestupu žáků kontaktujte prosím sekretariát školy na uvedeném telefonním čísle.

Pořadí přijatých žádostí nemá vliv na rozhodnutí ředitele školy o povolení přestupu.

V druhé polovině června 2024 plánujeme pro Vás a Vaše děti informační schůzku spojenou s prohlídkou školy. O termínu konání schůzky Vás budeme informovat.

Těšíme se na Vás!

Mgr. Bc. Petr Kozlovský, ředitel školy